Ženské zdravie pod hashtagom #gynobox

Úvodná stránka/Novinky/Ženské zdravie pod hashtagom #gynobox
  • gynobox

Ženské zdravie pod hashtagom #gynobox

Takmer všetky informácie, s ktorými v OZ Bocian pracujeme a ktoré sa týkajú ženského zdravia, ocení skôr či neskôr každá žena a to i v prípade, že tehotenstvo v dohľadnej dobe neplánuje. Väčšina žien, s ktorými sa stretávame na prednáškach, vo firmách či počas Turné plodnosti rieši otázky hygieny, bolestivej či nepravidelnej menštruácie, bolesti či opakované infekcie, občasné svrbenie či podráždenie, rieši dedičné ochorenia či problém s imunitou. Odteraz  všetko, čo potrebujete vedieť o gynekologických problémoch, menštruácii, reprodukčnom zdraví či intímnej hygiene nájdete pod spoločným hashtagom #gynobox.

Neprehliadnuteľný portál zatiaľ v češtine, s ktorým OZ Bocian spolupracuje, je plný spoľahlivých a rozumiteľných informácií. Nájdete ich, samozrejme aj na sociálnej siete, na Facebooku i na Instagrame. Pripravila ho skupina odborníkov, farmaceutov, pedagógov a autorov z viac ako 40 profesií. A to sme ich na začiatku oslovili sotva desať. Gynobox je odteraz váš virtuálny sprievodca starostlivosťou o „ženské veci“, ale pripravujeme aj prednášky, online poradenstvo a mnoho ďalších, zaujímavých aktivít. Zadajte kdekoľvek na webe #gynobox a ak ste nenašli tému, ktorú hľadáte, napíšte nám.

Ak vás téma reprodukčného zdravia zaujíma preto, že plánujete bábätko alebo sa vám aktuálne počať nedarí, potom je práve pre vás Predmaterská knižka. Rastieme spolu s vami. PS. Áno, zaujímavé čítanie je to celkom určite aj pre pánov.
www.gynobox.cz, @gynobox, #gynobox

About the Author:

Napísať komentár