Členstvo

Ochranný kruh plodnosti

Ocitnúť sa v situácii, keď sa vám nedarí otehotnieť, nie je jednoduché. Navyše, pre každú z nás je to iné, pre niektoré je to úplna katastrofa. Ženy obvykle riešia situáciu najmä s gynekológom, ale to nestačí. Aby sme vám pomohli vyriešiť čo najviac problémov, spolupracuje Občianske združenie Bocian s odborníkmi zo 42 špecializácií. Výsledkom sú Bocian-Infomateriály na rozličné témy, napr. ako vyberať kliniku a rozumieť úspešnosti, ako bezpečná a preukázateľne nápomocná je tzv. doplnková liečba, či sú výživové doplnky vhodnou prípravou na tehotenstvo, možnosti vyšetrení pri opakovaných potratoch, poruchy mužskej plodnosti a ich dopad na zdravie budúceho otca, atď.

Poskytujeme telefonické a online konzultácie, organizujeme semináre a prednášky. Vydávame a pravidelne aktualizujeme našu ročenku, staráme sa o psychickú podporu a zapojili sme aj umelcov, ktorí si problémami s plodnosťou prešli. Sme tím, ktorý je tu pre vás viac ako 20 rokov.

V tomto ochrannom kruhu plodnosti a materstva vás radi privítame ako členku či člena. O plodnosti a liečbe budete informovaní pravdivo, nestranne a komplexne, členstvo však znamená oveľa viac. Práve vďaka vám sa iná žena či muž dostanú k informácii, ktorá im pomôže na tŕnistej ceste za bábätkom. A premeniť svoje hľadanie a bolesť na svetlo a vzdelanie, napríklad pre projekt Medzi nami pre stredoškolákov, to je veľké umenie.

Členské na 12 mesiacov je 22 Eur. Získate ním svoju Predmaterskú knižku a nárok na tri personifikované (s uvedením aktuálnych kontaktov, prípadne odporúčania na odborníka) Bocian-Infomateriály a 2 telefonické alebo online konzultácie zdarma. Plus Nádejku a Cyklepky. S nami je cesta za bábätkom vždy objavná. OZ Bocian informácie čerpá len z overených zdrojov a konštantne pracuje na ich aktualizácii, pretože situácia v oblasti liečby rýchlo napreduje.

Ak sa chcete (samozrejme, anonymne) stať členom OZ Bocian, na emailovú adresu bocian(zavinac)bocianoviny.sk prosím napíšte predmet Členstvo, uveďte svoje meno a priezvisko, poštovú adresu, kam zašleme Predmaterskú knižku, Nádejku a Cyklepky a následne zaplaťte 22 Eur. Sumu môžete prípadne zaokrúhliť, čo vždy necháme na Vás a poslať na č. účtu:
2934162168/1100, IBAN: SK36 1100 0000 0029 3416 2168, SWIFT kód: TATRSKBXXXX

Na vašej ceste bocianovi naproti mocne držíme palce.

Ako členka/člen získate aj exkluzívny vstup do nášho pripravovaného Pinkshopu. Zatiaľ nie je preklikateľný, ale pracujeme na tom:) Čokoľvek si vyberiete, dajte nám vedieť. Vy niekomu alebo sebe urobíte radosť a my v OZ Bocian môžeme pokračovať v užitočnej práci.