Partneri

Naša každodenná práca pre páry, ktoré sa napriek problémom rozhodli pre snahu o bábätko, závisí predovšetkým od veľkorysosti našich partnerov.
Občianske združenie BOCIAN potrebuje prostriedky na prenájom priestorov, správu webstránky, poštovné, poštový priečinok, prípravu a tlač publikácií, ich distribúciu a približne tisíc ďalších dôležitých drobností. Mnoho jednotlivcov v týchto spoločnostiach však urobilo omnoho viac, než to, že nám poskytli finančné prostriedky, za čo im patrí srdečná vďaka. Podporujú nás, pomáhajú nám informovať a spolupracujú s nami pri ochrane vášho zdravia a zdravia i budúcnosti vašich detí. Pomáhajú BOCIANOVI lietať.

Naši partneri si však zaslúžia vašu pozornosť aj preto, že nám pomohli rozbehnúť a poskytovať vám množstvo služieb, projektov, ktoré by inak vôbec neexistovali. Nezabudnite, keď nabudúce uvidíte jedno z týchto lôg, budete vedieť, že tejto firme na vás skutočne záleží.

Užitočné linky

Európska asociácia organizácií, ktoré pomáhajú, radia a informujú páry, ktoré majú problémy s počatím dieťaťa. V súčasnosti združujekrajiny a organizácie z celého kontinentu a predsedníčka Občianskeho združenia BOCIAN, Mgr. Denisa Priadková, je jeho podpredsedníčkou a BOCIAN je jednou zo zakladajúcich organizácií.

ESHRE

European Society for Human Reproduction and Embryology, Európska spoločnosť humánnej reprodukcie a embryológie, v ktorej Slovenská republika zatiaľ nemá zastúpenie, na rozdiel od Českej republika, Maďarska či iných krajín východnej Európy. Každoročne organizuje medzinárodnú konferenciu, ktorá hodnotí a určuje hlavné trendy napr. v oblasti asistovanej reprodukcie.

ČT Sama doma

Už to tak býva, že v Českej televízii a českých časopisoch sa zníženej plodnosti, čiže problému otehotnieť, venuje zväčša viac priestoru a diskusia je na vyššej úrovni. Páry tak získajú omnoho viac informácií a nemajú pocit, že sú „neplodné“, resp. že by ich prvá cesta mala viesť do centra asistovanej reprodukcie. Vynikajúcim príkladom je rozhovor v relácii ČT Sama doma z 12. novembra 2008 na túto tému z psychologického hľadiska a tak pripájame link.

Zdravo a chutne

Presvedčíme vás, že sladké môže byť aj bez cukru, že zelenina môže chutiť deťom i manželovi, ak použijete správne prísady, vyriešime záhadu, či bio alebo nebio, maslo alebo stužený tuk, mliečne výrobky alebo sója a ukážeme si, čo to všetko robí v našom tele. Rýchle raňajky? Šalát ako od šéfkuchára do 5 minút? Hranolky takmer bez tuku? Žiaden problém.