Pomocníci

Žena, ktorá sa pokúša otehotnieť a veľmi si dieťa želá, je vystavená mnohým pokušeniam. Je veľa liekov, čajov, chatov, kliník, poradcov, webstránok či výživových doplnkov, ktoré sľubujú hory doly, dámam i pánom. Fungujú tieto tabletky? Zlepší táto pilulka moje šance na otehotnenie? Je tento test skutočne presný? Čo sme ešte nevyskúšali a pomohlo to iným párom? Účinnosť žiadnej z metód či liekov nie je stopercentná, navyše na každého mnohé veci pôsobia rozlične, niektoré sú nezmyselne drahé, iné dokonca zdraviu nebezpečné. Starosti sa nekončia ani vytúženým tehotenstvom. Ktoré druhy prenatálnych vyšetrení sú najbezpečnejšie, čomu sa vyhýbať a čo naopak funguje?

Doslova 365 dní v roku pre Vás Občianske združenie Bocian aktualizuje rubriku Pomocníci. Nájdete v nej mnoho užitočných výrobkov, ktoré naozaj môžu pomôcť k počatiu, pri liečbe, prevencii či overené produkty pre tie najzraniteľnejšie a najmilovanejšie bytosti – vaše deti. Väčšinou majú za sebou klinické štúdie, dlhoročný výskum a nesľubujú zázraky, len overený účinok, ktorý stojí za to preskúmať. Začnite tým, že si nájdete najvhodnejšiu rubriku.

Ak máte akékoľvek otázky, pýtajte sa. Ak hľadáte či nájdete iného Bocianieho pomocníka, ktorý vás zaujal, dajte nám vedieť. Vopred tiež ďakujeme za vaše hodnotenie a skúsenosti s ktorýmkoľvek produktom či službou. A Bocianovi želáme cestou k vám šťastný let.