Bocialbum

Na začiatku bola láska. Veľa lásky. Potom rozlične dlhá cesta k zázraku počatia. Napokon ste sa stali rodičmi a o svoje šťastie sa chcete podeliť. Najlepšie s celým svetom. Pošlite nám fotografie svojich ratolestí s krátkym popisom a tie najkrajšie každý mesiac odmeníme. Bocialbum, album najviac očakávaných a vymodlených detí je však oveľa viac. Je to nádej pre všetkých budúcich rodičov, ktorí sa na rodičovstvo pripravujú, možno sa liečia alebo sa pripravujú na adopciu či lekársky zákrok. Každé kliknutie je pre nich motiváciou a povzbudením. Nájdite myšou na obrázok a prečítajte si príbeh z Bocialba.

Toto je mimoriadna fotografia. Chlapček na nej je prvým bábätkom, ktoré sa v Bratislave narodilo po umelom oplodnení v centre asistovanej reprodukcie. Bolo to 3. júla 2000, vážil 3000 gramov a meral krásnych 50 centimetrov. Dnes sú takýchto detí stovky a my im, rovnako ako ich rodičom želáme všetko najlepšie.
Denisko a Simonka. Sen, splnený hneď dvakrát.
Tento nádherný kúpajúci sa muž je Petrík. Narodil sa v marci 2002 a rodičia sú naňho strašne pyšní. Majú byť na čo. Petríkovi ďakujeme za umelecké pózovanie a im za fotografie.
Tento nádherný kúpajúci sa muž je Petrík. Narodil sa v marci 2002 a rodičia sú naňho strašne pyšní. Majú byť na čo. Petríkovi ďakujeme za umelecké pózovanie a im za fotografie.
Ani sa to nechce veriť, ale Filipko a Matúško, jedny z prvých dvojičiek z Iscare, mali v októbri 2002 už dva roky. Tešíme sa na stretnutie na Dni matiek, prípadne u Bociana…
Psst. Nerušiť! Toto je malá Natálka a hoci má už dobre vyše roka, na tejto fotografii mala sotva mesiac. My ju však poznáme omnoho dlhšie, pretože kým bola ešte v brušku, chodila na naše stretnutia. Očividne jej prospeli.
A ďalší Petrík. Dnes má už vyše dvoch rokov a hoci máme k dispozícii aj novšiu fotografiu, rozhodli sme sa pre túto, kde má sotva štyri mesiace. Jednoducho sme neodolali kohútikovi…
Toto je Réka, keď sa ešte zmestila do “babacej” vaničky. Dnes má takmer tri roky a my sa tešíme na novú fotku.
Keď sa obrázok zjavil na monitore, Peťko sa rozžiaril a okomentoval ho v tretej osobe: “Peťko dáva pusku Lucke”. Zrejme bude aj repete.
Malý Markus sa narodil v septembri a volanie po vedomostiach má, zdá sa, v krvi. Knižka však bola väčšia ako on a tak ho rýchlejšie zmohla.