-3 kg

– 3 kg  Zapojte sa, výhra je istá!

Ak sa chcete zbaviť kíl navyše, niet lepšej príležitosti ako začať práve tento víkend, 5. a 6. apríla 2024 vo vstupnom priestore bratislavského Nivy Centra. Čaká na vás tím odborníkov, ktorí vás odvážia, zapíšu vám na špeciálny leták nameranú hmotnosť a séria prednášok, odborníkov a poradcov, trenérov vás pripraví na to, ako počas nasledujúcich 8 týždňov schudnúť minimálne 3 kilogramy.  Odvážime každého záujemcu od 15 rokov vyššie a zostaneme v kontakte na sociálnych sieťach i zvláštnej telefonickej linke.

Možno to neviete, ale redukcia už 5% aktuálnej hmotnosti môže totiž priniesť výrazné zlepšenie hodnôt a znížiť riziko srdcovocievnych ochorení, cukrovky či tukovej choroby pečene – cirhózy, ako aj ďalších ochorení, pričom s obezitou sa ich aktuálne spája neuveriteľných 236.

Po uplynutí 50 dní vás vyzveme na opätovné odváženie sa v Nivy Centre a každý z úspešných chudnúcich bude zaradený do zlosovania o skvelé ceny, ktoré vám pomôžu v ďalšej zdravej redukcii hmotnosti. V skutočnosti však vyhráva každý, komu sa podarí zbaviť sa 3 kilogramov. Skúste si predstaviť balík 12 masiel a predstavte si, aká úľava je pre vaše telo zbaviť sa ich.

Po ukončení váženia budú celkové výsledky zverejnené a už na jeseň sa bude Občianske združenie plno snažiť nový slovenský rekord v chudnutí zopakovať a motivovať tak tisíce ľudí a rodín k zmene v životospráve.

Počas podujatia vám však zdarma zmeriame aj iné dôležité hodnoty. Odborný personál z lekární BENU bude merať cukor v krvi a pomôže vám odhaliť riziko cukrovky, kolegovia zo Všeobecnej zdravotnej poisťovne sa budú venovať meraniam tuku a tím plno vám odmeria krvný tlak a poradí, ako si dôležitý údaj pravidelne merať doma a ako vybrať spoľahlivý tlakomer pre domácnosť.