Najcennejší dAR

Úvodná stránka/Najcennejší dAR

Najcennejší dAR  – dlho očakávaný projekt Občianskeho združenia Bocian

Najcennejší dAR - projekt OZ Bocian

#bocianoviny by vám rady predstavili pilotný ročník projektu Občianskeho združenia Bocian s neskromným názvom Najcennejší dAR (písmená AR sú skratkou liečebných metód, všeobecne označovaných ako asistovaná reprodukcia).

Možno ste to práve vy, komu je určený a komu už čoskoro zmeníme život od základov. Ak sa totiž pokúšate o bábätko a bocian nie a nie priletieť, stačí ak nám do 9.mája 2017 na adresu najcennejsidar@bocianoviny.sk napíšete ako dlho sa už o dieťa snažíte, koľko máte vy i váš partner rokov a čo už ste vo svojej snahe o tehotenstvo podstúpili.  Nezabudnite uviesť aj svoje telefónne číslo.

S pomocou odborníkov vyberieme päť párov, ktoré bezplatne podstúpia špecializované vyšetrenia a liečbu porúch plodnosti u najlepších odborníkov. Bude sa im venovať tím renomovaných špecialistov v odbore asistovanej reprodukcie z Kliniky reprodukčnej medicíny a gynekológie Zlín. Jeden z párov získa aj cyklus umelého oplodnenia v hodnote približne 4000 EUR.

Pre všetky páry s pomocou partnerov projektu pripravili #bocianoviny balíčky plodnosti, sadu spoľahlivých ovulačných a tehotenských testov, klinicky overených prostriedkov na zlepšenie kvality spermií a výživových doplnkov na prípravu na otehotnenie.

Pretože nič nie je zadarmo, potrebujeme na realizáciu projektu Najcennejší dAR 7000 EUR a keďže sa naši partneri veľkoryso rozhodli poskytnúť Euro za každý jeden lajk na našej facebookovej stránke, prosíme vás týmto o “lajk”, aby sme potrebnú sumu, či potrebný počet lajkov dosiahli čo najskôr.

Z celého srdca vám za všetky páry, ktoré budeme počas liečby i po nej sledovať a držať im palce, ďakujeme. Aby sa o projekte Najcennejší dAR dozvedeli, prosíme vás čo najsrdečnejšie o zdieľanie tohto statusu. Vieme, čo je pre mnohých z vás ten Najcennejší dAR. Už teraz sa tešíme na tie dve čiarky.