Zdravá aj po lete

Úvodná stránka/Novinky/Zdravá aj po lete
  • Bezpečné leto -bezpečná štvorka

Zdravá aj po lete

Leto. Dlho očakávané, plné slnka, kúpania, cestovania a dovolenkových známostí… Ibaže aj problémov, ktoré sa môžu začať ako banálne, ale končiť môžu vážne, zápalmi, zrastami, bolesťami na celý život či poruchami plodnosti. Práve preto je tu #gynobox.

Aby žiadne intímne problémy nenarúšali vašu pohodu a zdravie. Aby vaše leto bolo bezpečné, #bocianoviny odporúčajú po lete kontrolu u gynekológa pri akomkoľvek probléme, svrbení, začervenaní či vyrážke, ale aj v prípade zvýšenej teploty alebo nevysvetliteľnej únavy.

Dôležitá je i každodenná správna hygiena. Sebamed intímna umývacia emulzia s ph 3,8. Podporuje rovnováhu prirodzenej mikroflóry, má upokojujúce antibakteriálne účinky vďaka alfa bisabolu a harmančeku s známe, no stále nedocenené aloe barbadensis zvlhčuje pokožku. Nezabudnite, v bazénoch boli vaše intímne partie vystavené chlóru, ktorý na jednej strane dezinfikuje, na druhej však jemné sliznice vysušuje, čím znižuje ich odolnosť voči infekciám.

Prírodný intim gél Femigel s obsahom Tea Tree oleja môžete na ošetrenie intímnych partií použiť ako prevenciu, či pri prvých pocitoch pálenia a svrbenia. #Gynobox odporúča jeho použitie pred a po návšteve bazéna, sauny či fitka. Jednorazové balenia so šikovným sosáčikom vás môžu ušetriť od týždňov nepríjemností, návštev lekárov či užívania liekov, s dopadom na celý organizmus.

Viac na https://www.bocianoviny.sk/wp-content/uploads/2017/06/predmaterska-knizka-2017-bocianoviny.pdf

About the Author:

Napísať komentár