Odporúčame

A je to v suchu, s detskými plienkami Happy

Každodenná starostlivosť je bez plienok jednoducho nepredstaviteľná. Vyberajte ich tak, aby zohľadňovali potreby vašej ratolesti a poskytovali jej maximálnu mieru komfortu.

Tieto aj ďalšie dôležité kritériá spĺňajú detské plienky Happy. Ich ponuka, rozdelená do dvoch skupín, vyhovuje nárokom malých bábätiek aj väčších detí.

Prvú skupinu tvoria Before Newborn – plienky pre predčasne narodené deti, Newborn pre novorodencov do 5 kg a Mini pre dojčatá do 6 kg. Spája ich Early Care System, kladúci dôraz na mäkkosť, jemnosť, predchádzanie vyrážkam a podráždeniam citlivej detskej pokožky. Vnútorná vrstva plienok je z netkanej textílie Premium Dry. Má špeciálnu jemnú štruktúru s rýchlou absorpciou moču a mäkkej stolice, vďaka ktorej udržiava jemnú pokožku bábätka suchú a zdravú. Mimoriadne mäkká vonkajšia vrstva Super soft poskytuje dieťatku pocit pohodlia a priedušná vonkajšia vrstva umožňuje detskej pokožke voľne dýchať. Plienky Happy Early Care System majú navyše indikátor vlhkosti, zmenou sfarbenia upozorňujúci na potrebu ich výmeny.

Druhú skupinu plienok Happy tvoria Midi, Maxi, Maxi Plus, Junior a Junior Extra určené pre väčšie deti, ktoré rastú, otáčajú sa, začínajú loziť a nakoniec začnú chodiť. 360° comfort system v týchto plienkach poskytuje deťom maximálnu voľnosť pohybu vďaka elastickým prvkom Flexi Fit pozdĺž celého anatomicky tvarovaného savého jadra. Aj plienky pre väčšie deti, rovnako ako tie pre najmenších majú technológiu priedušnosti Air flow. Špeciálna netkaná textília navyše urýchľuje rozvádzanie vlhkosti pozdĺž celej plienky a tak vytvára výnimočný pocit sucha. Presvedčte sa sami, v našom e-shope si môžete objednať tzv. štartovacie balíčky Happy so vzorkou plienky v rôznych veľkostiach, prebaľovacou podložkou, prsnými tampónmi, vlhčenými obrúskami a detskou kozmetikou. www.bella4you.sk

Produkt
plienky Háppy - Produkt MEDZI NAMI
Názov produktu
Značka Bella
Bocianoviny - Hodnotenie
Hodnotenie MEDZI NAMIHodnotenie MEDZI NAMIHodnotenie MEDZI NAMIHodnotenie MEDZI NAMIHodnotenie MEDZI NAMI
Vaše hodnotenie 5 založené na počte hlasov: 4